Denní výuka ve škole - pouze 1. a 2. třída. Ostatní třídy - distanční výuka ormou meetů a práce v google class room.

 

Ranní družina - od 8:00

 

Začátek výuky: 9:00, příchod do školy od 8:30. Prosíme o plynulý příchod do školy a dodržování hygienických pravidel před budovou školy i během přesunu do třídy.

Platí povinnost nosit roušku po celou dobu pobytu ve škole s výjimkou konzumace jídla a pití. Žáci budou mít minimálně dvě roušky na den. Každý žák bude vybaven na den a sáčkem na ukládání roušek. Náhradní roušky budou poskytnuty jen za poplatek.

Stále platí povinnost dezinfikovat si ruce, poprvé ihned po příchodu do budovy školy.

Dále platí zákaz vstupu doprovázejících osob dětí do školy.

Budeme během výuky často větrat a chodit ven, prosíme, aby děti měly např. mikinu/svetr i ve třídě a vhodné oblečení na ven.

Pro ostatní žáky platí povinnost distančního vzdělávání. Jsou možné individuální konzultace ve škole po dohodě s daným pedagogem.

 

Přestávka mezi doploedními bloky: 10:30-11:00

 

Oběd: 12:30

 

Vzhledem k současné situaci stále není možné, aby zákonný zástupce vyzvedával ve školní výdejně oběd žákovi po dobu jeho nemoci. Naše školní výdejna vzhledem k mimořádným opatřením vlády nemá kapacitu ani možnosti po vstupu cizí osoby do prostor školní výdejny dezinfikovat celý prostor a zároveň včas odstravovat všechny naše strávníky, kteří už tak chodí na etapy, aby se nepotkávali.

Zároveň připomínáme, že je povinnost zákonného zástupce, aby svému žákovi písemně odhlásil oběd na info@skola1radost.cz nebo sms na tel. 702 143 221. Škola automaticky objednává stravu pro všechny přihlášené žáky, tz. od 4.1. 2021 - 1. a 2. třída

V případě, že oběd písemně neodhlásíte, tento oběd propadá účtuje se jako odebraný v režimu 1. stupeň 37,- Kč /1 oběd a 2. stupeň  38,- Kč/ 1 oběd.

 

Ukončení výuky: 12:30

 

Odpolední družina - do 16:30 Bohužel nemohou nadále fungovat dětské kluby. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli prodloužit čas odpolední družiny do 16:30.  Náklady spojené s družinou bohužel nemůžeme hradit z dotací na dětský klub. Proto bude delší doba družiny zpoplatněna částkou 100 Kč na týden.

 

Rozvrhy a rozvrhy meetů zde


 

 

DĚKUJEME ZA PODPORU

 

Institut pro podporu inovativního vzdělávání - provázení a mentorská podpora

František Brož - podpora v modulární výuce

Petr Stedina, Lucia Kondrátová - vývoj školního administrativního systému

P. C. projekty - realizace projektové dokumentace nové budovy školy

Lucie Slauková - podpora facebooku školy

Zahradnictví u Štěpánů - aranžování květin a sezónních dekorací, inspirace fcb